Безпечні побутові засоби

Пропонуємо вам придбати засоби для миття посуду, прибирання та прання що є абсолютно натуральними та не шкідливими для здоров'я та навколишнього середовища.Безпечні побутові засоби доступні для використання в будь-якому домашньому господарстві, включаючи приготування, миття посуду, прання білизни та інші щоденні завдання. Вони виробляються з використанням натуральних та екологічних компонентів, таких як рослинні масла, ефірні олії та інші натуральні складники. Ці інгредієнти не тільки безпечні для здоров'я та довкілля, але мають корисні властивості, такі як антибактеріальні

Фільтри

Які

Бренд

Сортувати
Антижир для видалення нагару
Антижир для видалення нагару
250 мл - 140 грн.


Антибактеріальна зубна паста
Антибактеріальна зубна паста
75 мл - 155 грн.


Молочко для чищення поверхонь
Молочко для чищення поверхонь
500 мл - 140 грн.


Зубна паста кальций та D3
Зубна паста кальций та D3
75 мл - 185 грн.


Зубна щітка бамбукова
Зубна щітка бамбукова
- 80 грн.


Антибактеріальне рідке мило
Антибактеріальне рідке мило
300 мл - 150 грн.


Мило рідке оливково ланолінове
Мило рідке оливково ланолінове
500 мл - 200 грн.


Порошок пральний дитячий mini
Порошок пральний дитячий mini
120 г - 40 грн.


Сіль для посудомийної машини
Сіль для посудомийної машини
1000 г - 75 грн.


Засіб для миття посуду
Засіб для миття посуду
500 мл - 120 грн.Екологічні побутові засоби з натуральної сировини

Натуральні засоби для догляду за оселею, що не містять жодних синтетичних компонентів, шкідливих для здоров’я та навколишнього середовища.

Екологічні побутові засоби з натуральної сировини залишаються найпопулярнішими серед тих, хто бережливо ставиться до навколишнього середовища та свого здоров'я.Вони виготовляються з натуральної сировини, такої як рослинні масла, ефірні олії та інші компоненти рослинного походження.

Екологічні побутові засоби мають багато переваг за рахунок звичайних хімічних засобів. Вони не тільки більш безпечні для здоров'я, але й турботливими до довкілля, адже після використаггя вони легко розкладаються на складові частини без утворення шкідливих сполук. Також екологічні засоби мають приємний аромат, що створює атмосферу комфорту та затишку в домі.

Серед екологічних побутових засобів можна знайти засоби для миття посуду, пральних та посудомийних машин, миючі засоби для підлоги, ванної кімнати та кухні, засоби для очищення вікон та засоби універсального призначення. Вони ефективно виконують свої функції, при цьому не залишають токсичних слідів на поверхні, як це буває у випадку з чистячими засобами з достатньо "страшним" складом.

Найпопулярніші натуральні компоненти, які використовують у виготовленні екологічних побутових засобів, це рослинні масла, зокрема оливкова, рицинова, кокосова та інші; ефірні олії, які надають особам приємний аромат та мають додаткові корисні властивості; а також сода, лимонна кислота, гліцерин та інші компоненти, які допомагають людям ефективно виконувати ваші задачі по прибиранню оселі.

Якщо ви хочете зберегти своє здоров'я та навколишнє середовище, екологічні побутові засоби з натуральних ресурсів стануть найкращим вибором для вас.


Бренди товарів магазину