Eкологічний антибактеріальний засіб для миття посуду


Засіб для миття посуду

Засіб для миття посуду

Ємність - 500 млЦіна: 120 грн.


Натуральний засіб для миття посуду ефективно та швидко розчиняє жир навіть у холодній воді. Містить природний антибактеріальний комплекс. Не пошкоджує шкіру рук.Містить природний антибактеріальний комплекс. Завдяки вмісту органічного гліцерину дбає про шкіру рук. У складі виключно натуральні компоненти рослинного та мінерального походження. Не містить SLS та SLES, фосфатів, фосфонатів, хлору, оптичних відбілювачів, триклозану, парабенів, ароматизаторів.

Екологічний засіб натуральний для миття посуду GREEN MAX з екстрактом червоного грейпфрутa та гранатa ефективно та швидко розчиняє жир навіть у холодній воді.

Склад:

Вода підготовлена, 5-15% сульфат спирту кокосової олії, алкілполіглікозид (ПАР з кукурудзяного крохмалю та пальмової олії), кокамідопропілбетаїн (ПАР з кокосової олії), менше 5% екстракт грейпфрута, екстракт граната, молочна кислота, тетранатрієва сіль метилгліциндіоцтової кислоти, натрію цитрат, натрію сорбат, сіль харчова очищена, харчовий консервант (OPTIPHEN BD), ефірна олія лемонграсу.

Cертифікат ECOCERT

Дата виготовлення та номер партії вказані на етикетці. Строк придатності: 24 місяці.

Спосіб застосування:

Нанесіть декілька крапель засобу на вологу губку або розчиніть його у воді. Вимийте посуд, потім ретельно ополосніть водою.

Умови зберігання. Зберігати в недоступному для дітей і домашніх тварин місці, захищеному від дії прямого сонячного світла, за температури від 0 °С до +30 °С. У разі замерзання після розморожування засіб повністю відновлює свій зовнішній вигляд і властивості.

Застереження. Уникати ковтання та контакту з очима. У разі потрапляння засобу в очі промити їх проточною водою. За потреби звернутись до лікаря. При підвищеній чутливості шкіри рук використовувати гумові рукавички.

Інші товари категорії


Бренди товарів магазину тутУк