Зубна паста протидіюча та попереджуюча карієсу


Зубна паста з гідроксиапатитом кальцію

Зубна паста з гідроксиапатитом кальцію

Ємність - 75 млЦіна: 275 грн.


Ремінералізативна натуральна зубна паста, що домопоже подолати початковий карієс, пошкодження емалі, ремінералізацію зубів, підвищену крихкість зубів, а також надає нтибактеріальний доглядЗубна паста з гідроксіапатитом кальцію має делікатну дію, що очищає, заповнює мікроскопічні дефекти на поверхні зубної емалі, забезпечуючи біодоступними іонами кальцію і фосфору внутрішні шари демінералізованої емалі зубів, в результаті усувається причина появи карієсу. При постійному застосуванні пасти з гідроксіапатитом відбувається відновлення зубної емалі до нормальної густини, знижується чутливість зубів. Показана до застосування з появою плям на емалі, а також на будь-якій стадії каріозного процесу.

Гідроксіапатит кальцію має високу біологічну сумісність, тому він здатний проникати вглиб зубної емалі та заповнювати нестачу іонів кальцію та фосфору, забезпечуючи ремінералізацію зубів. В результаті емаль набуває блиску, стає гладкою, щільною, більш стійкою до дії бактерій та утворення плям.

Склад:

Вода, кальцію цитрат зі стулок молюсків з вітаміном D3, рослинний гліцерин, екстракт чебрецю, екстракт спіруліни, екстракс хвоща, гідроксиапатик кальцію, кремнію діоксид гідратований, екстракт стевії, глина сапоніт, глина цеоніт, целюлозна камідь, содіум оливоіл глютамат - ПАР з оливкової олієї та глютамінової амінокислоти, натуральний консервант, молочна кислота, ментол, ефірна олія гвоздики, ефірна олія м"яти.

Ефірна олія гвоздики пригнічує мікроорганізми які є збудниками появи карієсу

Природні глини сапоніт і цеоніт відновлюють кислотно - лужний баланс, який в свою чергу нейтралізує бактерії, що руйнують зубну емаль

Гідроаксапатит кальцію позбавляє повністю від карієса на початкових етапах

Інгрідієнти відповідають сертифікації  Ecocert Cosmos

Інші товари категорії


Бренди товарів магазину тутУк