Органічний чорний меланін


Меланін органічного походження

Меланін органічного походження

Ємність - 30 капЦіна: 730 грн.


Підвищення захисних сил організму Нормалізація метаболічних процесів Профілактика наслідків хронічного стресу Усунення явища інтоксикації в онкологічно хворихІнноваційний потужний антиоксидант, отриманий у процесі біотехнологій Прискорює загоєння виразкових уражень слизових оболонок шлунка та кишечника Зупиняє запальні процеси різного походження, зокрема панкреатит Усуває дискінезію ШКТ з явищами атонії Перешкоджає негативному впливу хронічного й гострого стресу на організм, тобто діє як стрес-адаптоген Зменшує негативний вплив стресу на головний мозок Регулює процеси сну Нормалізує метаболічні процеси Діє як загальнозміцнювальний засіб. Нормалізує роботу імунної системи Усуває явища інтоксикації в онкологічно хворих. Ліквідує негативні наслідки хіміо- і радіотерапії

Меланін органічного походження - відео

Меланін - це органічний пігмент, який забарвлює шкіру, волосся, очі та інші тканини у біологічних організмах. Цей пігмент виконує важливі функції, такі як захист від ультрафіолетового випромінювання, регуляція температури тіла, а також регулювання вироблення мелатоніну. Органічний меланін зазвичай має більш високу ефективність порівняно зі штучними аналогами, тому його активно використовують у косметології та фармацевтиці.

Діюча речовина препарату меланін відноситься до пігментів-поліфенолів, які у великій кількості продукують антарктичні дріжджі родини дріжджових грибів Pseudonadsoniella brunnea.

Тобто це потужний антиоксидант!

Склад 1 капсули (300 мг):

меланiн 10 мг, пектин яблучний 290 мг.

Яблучний пектин володіє цілим рядом цінних властивостей, які посилюють дію меланіну:

Діє як натуральний очисник. Очищує органи від жовчних кислот, сечовини, холестерину. Їх рівень знижується, відбувається процес детоксикації.

Володіючи пребіотичними властивостями, пектини сприяють росту нормофлори та пригнічують ріст патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів.

Нормалізує частоту і об;єм кишкового випорожнення, стимулює перистальтику кишечника.  

У фармацевтиці, меланін використовують як антиоксидант, що допомагає боротися зі стресом та запаленням в організмі. Він також може допомогти в зниженні ризику розвитку раку шкіри та інших онкологічних захворювань.

Меланін органічного походження - це високоефективний та безпечний компонент, який використовують у багатьох промислових галузях. Його природні властивості та корисні властивості роблять його популярним компонентом у косметиці, фармацевтиці та інших галузях.

Спосіб вживання:

дорослим - по 1-2 капсули 2-3 рази на добу через однакові проміжки часу, за 30 хв до їжі, запиваючи достатньою кількістю води. Рекомендований термін споживання: 30 діб, у подальшому термін споживання узгоджується з лікарем.

Інші товари категорії

Програма для серця
Програма для серця
12 уп - 2 000 грн.
Овочева норма
Овочева норма
150 г - 340 грн.
Солод житній
Солод житній
150 г - 100 грн.
Зелена формула
Зелена формула
150 г - 495 грн.
Імунна формула
Імунна формула
30 кап - 350 грн.
Комплекс Омега+
Комплекс Омега+
30 кап - 190 грн.

Бренди товарів магазину тутУк