Фітокомплексна програма для активізації імунної системи


Натуральна антивірусна програма

Натуральна антивірусна програма

Ємність - 8 уп х 30 капЦіна: 1 350 грн.


Складається на 100% з натуральних компонентів. 8 фітокомплексів Схема прийому 1 місяцьСклад: Лайфгард - 1 коробка Герміцид - 1 коробка Лівсейф - 1 коробка Бриз - 1 коробка Антипаразит - 1 коробка Хітозан - 1 коробка Брейкблок - 1 коробка Фрілайф - 1 коробк Схема прийому: 1-й тиждень: Ранок: Хітозан, Антипаразит по 1 капс. Вечір: Лівейф, Брейкблок по 1 капс. 2-й тиждень: Ранок: Лайфгард, Герміцид по 1 капс. Вечір: Фрілайф, Бриз 1 капс. 3-й тиждень: Ранок: Хітозан, Антипаразит по 1 капс. Вечір: Лівейф, Брейкблок по 1 капс. 4-й тиждень: Ранок: Лайфгард, Герміцид по 1 капс. Вечір: Фрілайф, Бриз 1 капс. Пити чисту воду 1.5л - 2л на день. Рекомендуємо повторити програму через місяць або залишити на осінній період (період активації вірусів). Вагітним жінкам приймати після консультації з лікарем. Дітям з 5 до 12 років по 1 капсулі за 15 хв до їди.

Лайфгард посилює імунну систему, збільшує опір інфекціям та вірусним захворюванням.

Герміцид - має сильні антиоксидантні здібності, ефективний при боротьбі з хвороботворними вірусами, бактеріями та грибами.

Лівсейф - має протизапальну та антиоксидантну дію, посилює детоксикаційну функцію печінки.

Бриз - має протизапальну та антисептичну дію.

Антипаразит зупиняє дію вірусів.

Хітозан посилює захисні властивості організму.Сорбент природного походження.

Брейкблок затримує ріст патогенних бактерій, сприяє нормалізації мікрофлори кишечника.

Фрілайф підвищує захисні властивості клітин організму.

Натуральна антивірусна програма, складається з 8 унікальних фітокомплексів, що використовуються для профілактики та лікування вірусних захворювань. Кожен фітокомплекс містить натуральні рослинні екстракти, які були вибрані та складені в оптимальному співвідношенні, щоб дати максимальний ефект в боротьбі з вірусами.

Один з фітокомплексів містить екстракт ехінацеї, яка відома своїми противірусними властивостями. Інший комплекс містить листя оливи, яка містить оліуропеїн, що допомагає боротися з вірусами грипу та простуди. Комплекс з екстрактом часнику відомий своїми антибактеріальними та противірусними властивостями.

Інші компоненти включають шалфей, м'яту, золототисячник, листя зеленого чаю та екстракти лимона. Кожен з них має відомі антивірусні та протизапальні властивості, які сприяють покращенню імунітету та запобігають поширенню вірусних захворювань.

Наша натуральна антивірусна програма допомагає зберегти ваше здоров'я та боротися з різними вірусними захворюваннями. Ми виключно використовуємо натуральні рослинні компоненти, щоб забезпечити максимальну ефективність та безпеку для наших клієнтів. Наша програма може бути використана як профілактика або як допоміжний засіб в лікуванні вірусних захворювань. 

Кожен з фітокомплексів містить природні рослинні компоненти, такі як альфа-ліпоєва кислота, екстракти ехінацеї та андографісу, біофлавоноїди та каротиноїди. Ці компоненти мають антивірусну активність та можуть допомогти відновити імунітет організму.

Один з фітокомплексів містить екстракт часнику, який відомий своїми противірусними властивостями. Інший містить екстракт женьшеню, який допомагає підвищити рівень імунітету організму та збільшити його стійкість до вірусів. 

Фітокомплекси також містять вітаміни та мінерали, які допомагають зміцнити імунну систему, такі як вітамін С, D та цинк. Ці компоненти мають додаткові антивірусні властивості та можуть допомогти в боротьбі з вірусними інфекціями.

Натуральна антивірусна програма, що складається з восьми фітокомплексів, розроблена для того, щоб допомогти організму боротися з вірусними інфекціями.

Інші товари категорії

Програма для серця
Програма для серця
12 уп - 2 000 грн.
Овочева норма
Овочева норма
150 г - 340 грн.
Солод житній
Солод житній
150 г - 100 грн.
Зелена формула
Зелена формула
150 г - 495 грн.
Імунна формула
Імунна формула
30 кап - 350 грн.
Комплекс Омега+
Комплекс Омега+
30 кап - 190 грн.

Бренди товарів магазину тутУк