Засіб екологічний для миття скла на основі харчового спирту та ефірної олії апельсину


Натуральний засіб для миття скла

Натуральний засіб для миття скла

Ємність - 500 мл



Ціна: 180 грн.


​100% натуральний продукт. Не містить SLS та SLES, фосфатів, ізопропілового та нашатирного спирту, ароматизаторів та барвників. Не забруднює навколишнє середовище.



Екологічний засіб для миття скла на основі харчового спирту рослинного походження легко та ефективно видаляє забруднення зі скляних поверхонь без розводів.

100% натуральний засіб легко та швидко видаляє забруднення, надає блиску та не залишає розводів. Підходить для очистки скляних поверхонь, дзеркал, кераміки, поверхонь із нержавіючої сталі та хромованих поверхонь, порцеляни, фаянсу. Миє до блиску без розводів. Висока концентрація харчового спирту у складі забезпечує високу ефективність засобу та швидкий результат без зусиль. Засіб не потребує змивання та цілком безпечний для здоров’я.

Склад:

Вода, 15-30 % рослинний спирт, ефірна олія апельсина, натуральний консервант OPTIPHEN BD.
Сертифікат ECOCERT

Спосіб застосування:

Розподілити засіб на поверхні. Витерти сухою тканиною або серветкою насухо.

Застереження

Не ковтати, не вдихати, уникати контакту з очима. У разі потрапляння засобу в очі промити їх проточною водою.

Умови зберігання

Зберігати в сухому, захищеному від дії прямих сонячних променів місці, за температури від 0 до +25 ºС, окремо від харчових продуктів, у місцях, недоступних для дітей і тварин. У разі замерзання після розморожування засіб повністю відновлює свій зовнішній вигляд і властивості. Термін придатності: 24 міс.

 
 

Інші товари категорії


Бренди товарів магазину тутУк