Натуральний концетрований засіб для відбілювання та виведення стійких, пігментних забруднень


Відбілюючий кисневмісний концентрат

Відбілюючий кисневмісний концентрат

Ємність - 250 млЦіна: 235 грн.


Легко та ефективно відбілює і дезинфікує при низькій температурі. PAP безпечна для людини і піддається біологічному розкладанню. Перевершує персолі і перекис водню, тому в рази ефективніше відбілює та видаляє плями пігментного походження.У складі виключно натуральні компоненти рослинного та мінерального походження. Не містить SLS та SLES, фосфатів, фосфонатів, хлору, оптичних відбілювачів, триклозану, парабенів, ароматизаторів.

Відбілювання. Усуває сірий наліт на білих речах та повертає сяючу білизну. Захищає білі речі від зміни кольору. Ефективний вже при температурі води 20 С. Найкращий ефект відбілювання досягається при температурі до 40 С на попередньо випраній тканині.

Виведення плям пігментного походження:сік, фрукти, вино, кава, чай, кров, зеленка, йод, фарба тощо. Виведення плям від іржі.

Антибактеріальна дія. Високоефективний проти грибків та спор. Може використовуватись в якості засобу для знищення грибку на твердих поверхнях (кахель, кераміка, пластик, резина, дерево тощо)

Дезодоруючий ефект. Знищує неприємні запахи.

Підсилювач якості прання. Особлива форма активного кисню дозволяє комбінувати засіб з іншими засобами для прання та виведення плям з ензимами, не зменшуючи їх ефективності. Підвищує ефективність інших пральних засобів, що полегшує видалення плям та відбілювання речей. Догляд за волокнами тканин. Забезпечує захист волокон тканин, запобігає кошлатанню і розтягуванню речей. Ваші речі виглядатимуть як нові вдвічі довше.

Універсальний засіб.Підходить як для ручного прання, так і для використання в пральних машинах будь-якого типу. Запобігає вапняному нальоту, не потребує додаткових помякшувачів води. Нейтралізує неприємні запахи в пральній машині.

Склад : Вода очищена, 15-30% пероксікарбонова кислота PAP (активний кисень).

Запатентована технологія. Країна походження Італія.

Спосіб застосування Збовтати перед застосуванням.

Для видалення плям перед пранням нанести засіб на пляму, залишити на 5 хвилин, випрати річ у зручний спосіб. Для видалення плям і відбілювання під час прання додати 15-30 мл ЕКОконцентрату до основного засобу.

Для виведення складних застарілих плям і відбілювання розчинити 15-30 мл засобу в 4-5 л води, замочити речі на 30-60 хв, потім випрати у зручний спосіб.

Рекомендовано використовувати на білих та світлих речах. Перед застосування перевірити засіб на непомітній ділянці виробу.

Дата виготовлення та номер партії вказані на етикетці.

Строк придатності: 24 місяці.

Інші товари категорії


Бренди товарів магазину тутУк