Натуральний концентрований порошок для використання в посудомийних машинах


Засіб для машинного миття посуду

Засіб для машинного миття посуду

Ємність - 500 г.Ціна: 215 грн.


Натуральний концентрат порошку для миття посуду в посудомийній машині. Видаляє жир, залишки їжі, плями від чаю та кави, пригорілі забруднення. Антибактеріальний завдяки активному кисню та ефірній олії апельсину.Запобігає утворенню розводів і білих плям на посуді та відмиває до скрипу! Підходить для будь-якого посуду, в тому числі і дитячого. Підходить для посудомийних машин будь-якого типу та працює при всіх температурних режимах. Натуральна формула безпечна для людини та навколишнього середовища. У складі виключно натуральні компоненти рослинного та мінерального походження. Не містить фосфатів, хлору, хімічних ароматизаторів, консервантів, барвників, хімічних ПАР.

Склад:

Більше 30% сода кальцинована, 15 – 30% активний кисень , тетранатрієва сіль метилгліциндиоцтової кислоти, 5 – 15% силікати, менше 5%, сульфати жирного спирту кокосової олії, карбоксилати, ензими, ефірна олія апельсина.

 Інгредієнт сертифікований Ecocert, Cosmos

Спосіб використання:  
Видалити з посуду залишки їжі. Завантажити посуд в посудомийну машину згідно з інструкцією. Помістити  порошок в спеціальний відсік. Рекомендована доза для середнього забруднення посуду в основному циклі – одна чайна ложка (10 г) на стандартне завантаження посудомийної машини.  Для миття сильно забрудненого посуду і миття в жорсткій воді дозування може бути збільшене до 20 г.

Дата виготовлення: зазначена на упаковці. Номер партії відповідає даті виготовлення.
Строк придатності:  3 роки

Зберігання: зберігати в закритій упаковці в сухому, захищеному від дії прямих сонячних променів місці за температури від 0⁰C до +30⁰C, окремо від харчових продуктів та у місцях, недоступних для дітей і тварин.
 Запобіжні заходи: уникати ковтання, вдихання та контакту з очима. У разі потрапляння  порошку в очі – промити їх водою та за потреби звернутися до лікаря.

Використовувати лише за призначенням.​

Інші товари категорії


Бренди товарів магазину тутУк