Фітокоплекс антипаразитарний для профілактики глистяної інвазії

Рекомендовано вживати для профілактики глистяної інвазії. Створює умови, несприятливі для розвитку гельмінтів. Ефективність підтверджена клінічними дослідженнями ІПАГ АМН УКраїни. Побічних явищ не виявлено. Протипоказання: індивідуальне несприйняття компонентів, в період вагітності та лактації. Дієтична добавка, натуральний продукт не є лікарським засобом.


Антипаразитарний натуральний комплекс

Антипаразитарний натуральний комплекс

Ємність - 30 капЦіна: 120 грн.


На основі пророщених зерен вівса, пшениці та кукурудзи Вживати: дорослим - по 1 капсулі двічі на день. дітям від 5 до 12 років - по 1 кпсулі на день за 15-30 хв до прийому їжі, запиваючи водою. Курс: 30-45 днів. Повторний курс після перерви в два тижніСклад:

пророщені зерна вівса, пшениці, кукурудзи, листя берези ( betula pendula),горіх грецький або горіх волоський (juglans redia), квітки пижма звичайного(tanacetum vulgare), гвоздика(dianthus), трава та квітки полину(artemisia vulgaris), трава парила звичйного(agrimonia eupatoria), цибулини часнику городнього (allium satiyum),насіння гарбуза(cucurbita pepo), кора крушини( frangula alnus).

Інші товари категорії

Програма для серця
Програма для серця
12 уп - 2 000 грн.
Овочева норма
Овочева норма
150 г - 340 грн.
Солод житній
Солод житній
150 г - 100 грн.
Зелена формула
Зелена формула
150 г - 495 грн.
Імунна формула
Імунна формула
30 кап - 350 грн.
Комплекс Омега+
Комплекс Омега+
30 кап - 190 грн.

Бренди товарів магазину тутУк