Фітокоплекс антипаразитарний для профілактики глистяної інвазії


Антипаразитарний натуральний комплекс

Антипаразитарний натуральний комплекс

Ємність - 30 капЦіна: 120 грн.


На основі пророщених зерен вівса, пшениці та кукурудзи Вживати: дорослим - по 1 капсулі двічі на день. дітям від 5 до 12 років - по 1 кпсулі на день за 15-30 хв до прийому їжі, запиваючи водою. Курс: 30-45 днів. Повторний курс після перерви в два тижніРекомендовано вживати для профілактики глистяної інвазії. Створює умови, несприятливі для розвитку гельмінтів. Ефективність підтверджена клінічними дослідженнями ІПАГ АМН УКраїни. Побічних явищ не виявлено. Протипоказання: індивідуальне несприйняття компонентів, в період вагітності та лактації. Дієтична добавка, натуральний продукт не є лікарським засобом.

Продукт створений на основі вивчення природних компонентів та їх корисних властивостей, що дозволяє ефективно боротися зі шкідливими мікроорганізмами.

Пророщені зерна вівса, пшениці та кукурудзи є основою цього продукту, адже вони містять велику кількість корисних речовин, які сприяють зміцненню імунітету та покращенню загального стану здоров'я. Крім того, вони мають антиоксидантні властивості та можуть захищати організм від вільних радикалів.

Натуральний комплекс містить в собі 8 фітокомплексів, які допомагають позбутися від паразитів в організмі. Кожен з фітокомплексів має свою дію на організм та сприяє ефективному видаленню паразитів. Зокрема, до складу входять екстракти гвоздики, часнику, грецького горіха, куркуми, гіркого піперу та інших корисних рослин, які мають протизапальні, антиоксидантні та імуномодулюючі властивості.

Склад:

пророщені зерна вівса, пшениці, кукурудзи, листя берези ( betula pendula),горіх грецький або горіх волоський (juglans redia), квітки пижма звичайного(tanacetum vulgare), гвоздика(dianthus), трава та квітки полину(artemisia vulgaris), трава парила звичйного(agrimonia eupatoria), цибулини часнику городнього (allium satiyum),насіння гарбуза(cucurbita pepo), кора крушини( frangula alnus).

Комплекс є ефективним і безпечним засобом для боротьби з паразитами в організмі, оскільки складається з природних компонентів та не містить шкідливих речовин. Даний продукт рекомендується при прийомі антибіотиків, а також при ослабленому імунітеті та частих захворюваннях.

Інші товари категорії

Програма для серця
Програма для серця
12 уп - 2 000 грн.
Овочева норма
Овочева норма
150 г - 340 грн.
Солод житній
Солод житній
150 г - 100 грн.
Зелена формула
Зелена формула
150 г - 495 грн.
Імунна формула
Імунна формула
30 кап - 350 грн.
Комплекс Омега+
Комплекс Омега+
30 кап - 190 грн.

Бренди товарів магазину тутУк