Натуральний фітокомплекс для підшлункової залози


Фітокомплекс для підшлункової Актив

Фітокомплекс для підшлункової Актив

Ємність - 30 капЦіна: 160 грн.


Нормалізує обмін речовин в організмі Знижує рівень шкідливого холестерину в крові Перешкоджає розвитку цукрового діабету Чинить протизапальну дію при панкреатиті.Підшлункова залоза відіграє важливу роль в обмінних та травних процесах. Вона виділяє підшлунковий (панкреатичний) сік, який бере участь у процесі травлення їжі. Нездатність добре перетравлювати їжу призводить до харчової алергії, коліту, слабкості імунної системи. Але найголовніше – підшлункова залоза виробляє гормони, які регулюють вуглеводний та жировий обміни в організмі, порушення яких веде до таких захворювань: цукровий діабет, панкреатит, панкреатоз, утворення кіст підшлункової залози. Комплекс підвищує засвоєння глюкози при цукровому діабеті, покращує обмін тригліцеридів та холестерину, а також стимулює шлунок та підшлункову до виробництва травних ферментів необхідних для травлення їжі. Склад: Прозери, Топінамбур (корінь) (Helianthus tuberosus), Петрушка городня (корінь, зелень) (Petroselinum crispum), Лопух справжній (корінь) (Arctium Lappa), Кульбаба лікарська (корінь) (Taraxacum officinale), Льон (насіння), Стевія (Stevia), Липоевая кислота, Аланин, Глутаминовая кислота

При оздоровленні будь-яким способом дуже важливо, щоб у цей період до організму надходила необхідна кількість біологічно активних речовин, завдяки чому він продовжуватиме працювати стабільно. Роль живильного комплексу, у разі, виконують прозери (пророслі зерна вівса, пшениці і кукурудзи).Прозери (пророслі зерна вівса, пшениці, кукурудзи) у збалансованому вигляді містять майже всі біологічно активні речовини, необхідних нормальної життєдіяльності організму людини. Всі інгредієнти, що входять до складу комплексу, мають багатосторонню терапевтичну дію. Однак до складу комплексу вони включені завдяки таким властивостям:

Топінамбур (корінь) нормалізує функції підшлункової залози; регулює функції кишечника; нормалізує кислотність шлункового соку; має яскраво виражені протизапальні властивості; знімає біль у шлунку та кишечнику; сприяє загоєнню виразок.

Петрушка (корінь) покращує роботу підшлункової залози, нормалізує процеси травлення; пригнічує процеси бродіння у кишечнику; розчиняє каміння та пісок у сечовивідних шляхах.

Лопух великий (корінь) збільшує секрецію панкреатичних ферментів; посилює виділення жовчі; покращує моторику кишківника; регулює обмін речовин.

Кульбаба лікарська (корінь) нормалізує функції підшлункової залози; покращує травлення; збільшує секрецію шлункового соку; стимулює вироблення жовчі; нормалізує перистальтику кишок; знижує рівень холестерину; сприяє засвоєнню заліза.

Льон (насіння) у лляному насінні присутні речовини, звані лігнанами, які сприятливо впливають на різні гормони та сприяють захисту від раку, бактерій, вірусів та патогенних грибів.

Стевія покращує функції печінки та підшлункової залози; знижує рівень глюкози та холестерину в організмі. При діабеті перешкоджає розвитку гіпоглікемічних та гіперглікемічних станів, чим дозволяє знизити дозу інсуліну.

Ліпоєва кислота ефективний засіб для запобігання цілому ряду наслідків підвищеного рівня цукру в крові; підвищує ефективність процесів вироблення енергії в організмі; запобігає відкладенню жирових запасів.

Аланін - бере участь у виробленні лімфоцитів; регулює рівень цукру в крові, роботу надниркових залоз.

Глутамінова кислота - сприяє зв'язуванню аміаку, підвищений вміст якого в організмі спостерігається у випадках цукрового діабету; стимулює роботу травної системи; знижує потяг до солодкого та алкоголю.

Інші товари категорії

Програма для серця
Програма для серця
12 уп - 2 000 грн.
Овочева норма
Овочева норма
150 г - 340 грн.
Солод житній
Солод житній
150 г - 100 грн.
Зелена формула
Зелена формула
150 г - 495 грн.
Імунна формула
Імунна формула
30 кап - 350 грн.
Комплекс Омега+
Комплекс Омега+
30 кап - 190 грн.

Бренди товарів магазину тутУк