Екологічний комплекс мінералів для детоксикації організму Макросорб


Комплекс мінералів Макросорб

Комплекс мінералів Макросорб

Ємність - 70 грЦіна: 170 грн.


Склад: Детоксикація організму Активований цеоліт (кліноптилоліт) Активований сапонітНормалізує баланс мінералів у організмі. Омолоджує організм: покращує еластичність судин, нормалізує мікроциркуляцію крові та очищує її, відновлює кісткову та сполучну тканини. Є ефективним для профілактики інсульту, інфаркту, злоякісних новоутворень, діабету, туберкульозу, захворювань шкіри тощо. Виводить солі важких металів, радіонукліди, пестициди, нітрити, нітрати, консерванти, барвники та інші токсичні речовини, що потрапляють до організму. Ефективно знищує патогенну мікрофлору та звільняє організм від вірусів. Нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту.

Активований цеоліт (кліноптилоліт) містить 84 мінерали і є найкращим природним сорбентом. Жорстка тривимірна кристалічна структура, що нагадує стільники, здатна очищати людський організм від радіоактивних речовин, важких металів та інших шкідливих чи чужорідних для організму речовин. При цьому відбувається заміна шкідливої ​​речовини, яка виводиться, на необхідний елемент, який міститься в мікрокристалічній решітці мінералу. Важлива особливість цього мінералу полягає також у тому, що через малий розмір свого часу він не виводить з організму корисні речовини: вітаміни, амінокислоти, поліненасичені жирні кислоти та інші.

Активований сапоніт унікальна глина із високим вмістом магнію. Сапоніт містить весь необхідний для нормальної роботи організму денний комплекс мікро- та макроелементів. А за вмістом мікроелементів він багато в чому перевершує овочі та фрукти. Зв'язує та виводить з організму солі важких металів, радіонукліди, знищує віруси. По нейтралізації патогенної мікрофлори та токсинів в області ШКТ перевершує активоване вугілля. Клінічно доведено унікальні сорбційні властивості глини. Київські вчені з Інституту експериментальної патології, онкології та радіобіології підтвердили досвідченим шляхом, що глина виводить з організму людини стронцій, цезій та радіонукліди, локалізовані у травній системі. Одним з найважливіших елементів, що надходять в організм з мультимінеральним комплексом МАКРОСОРБ є кремній (зміст кремнію в цеоліті близько 70%, в сапоніті близько 50%). Кремній бере активну участь у всіх фізіологічних процесах, починаючи від побудови клітинних мембран до утворення сполучних хрящових тканин та кісток. Стимулює фагоцитоз, синтез протеїнів, тим самим прискорюючи регенерацію тканин, перешкоджає відкладенню холестерину, нормалізує проникність стінок судин та забезпечує їх еластичність, уповільнює процеси старіння організму. Кремній бере участь у передачі нервових імпульсів, впливає на функцію мозочка, який регулює координацію рухів та збереження рівноваги. Кремній життєво необхідний усім тканинам та органам людини.

Інші товари категорії

Програма для серця
Програма для серця
12 уп - 2 000 грн.
Овочева норма
Овочева норма
150 г - 340 грн.
Солод житній
Солод житній
150 г - 100 грн.
Зелена формула
Зелена формула
150 г - 495 грн.
Імунна формула
Імунна формула
30 кап - 350 грн.
Комплекс Омега+
Комплекс Омега+
30 кап - 190 грн.

Бренди товарів магазину тутУк