Органічний комплекс для захисту серцево-судинної системи Фрілайф


Фітокоплекс  антиоксидантний Фрілайф

Фітокоплекс антиоксидантний Фрілайф

Ємність - 30 капЦіна: 170 грн.


Уповільнює процеси старіння організму Має антиоксидантні властивості, захищає від серцево-судинних та онкологічних захворювань. Очищає судини та відновлює їх еластичність Підвищує захисні властивості клітинВільні радикали викликають передчасне старіння клітин та провокують багато захворювань, у тому числі: серцево-судинні (інсульти, інфаркти), онкологічні (рак) та інші захворювання. Потрапляючи в наш організм, антиоксидантний комплекс Фрілайф, по-перше, уповільнює процеси його старіння і таким чином продовжує життя, і, по-друге, суттєво зменшує ймовірність появи таких страшних захворювань, як інсульт, інфаркт та рак! Склад: Прозери, Шрот виноградний, Зелений чай (камелія китайська) (Camellia sinensis), Гречка (квітки) (Fagopyrum sagittatum), Витамин С, Витамин E, Витамин А, Цинк, Селена

Прозери, у збалансованому вигляді, містять практично всі біологічно активні речовини, необхідні для нормальної життєдіяльності організму людини, а саме: вуглеводи, що легко засвоюються; білки, що містять незамінні амінокислоти; вітаміни А, С, Е, групи, РР, Н, D; макро-, мікроелементи К, Са, Mg, Fe, Cu, Zn, P та ін; рослинні ферменти; фітогормони; поліфенольні речовини; рослинні волокна. Також прозери посилюють дію всіх компонентів комплексу (ефект синергізму).Всі рослини, вітаміни і мінерали, що входять до складу комплексу, мають багатосторонню терапевтичну дію. Однак до складу комплексу вони включені завдяки наступним властивостям:

Виноградний шрот (вичавка з темних сортів винограду) - потужний антиоксидант і капіляроукріплюючий засіб. Комплекси біологічно активних речовин виноградного шроту ефективно нейтралізують вільні радикали, пригнічують синтез ліпідних перекисів; перешкоджають виникненню онкологічних та серцево-судинних захворювань, інфаркту міокарда; пошкодження ендотелію судин; зниження рівня холестерину в крові; підвищують гемоглобін та нормалізують формулу крові. Вони нормалізують процеси життєдіяльності, уповільнюють процеси старіння організму та розвиток атеросклерозу.

Зелений чай (листя) підвищує захист капілярів, зменшуючи проникність їх стінок, а також зміцнює стінки судин. Стимулює кровотворення, тонізує серцевий м'яз, підвищує пружність стінок кровоносних судин.

Гречка (суцвіття) сильний антиоксидант. Ефективна для профілактики та лікування гіпо- та авітамінозу; при хворобах, що супроводжуються порушенням проникності судин. Уповільнює процеси старіння організму.

Вітамін С (аскорбінова кислота) одна з головних поживних речовин-антиоксидантів, що самостійно знищує вільні радикали та мікробні інфекції та продовжує життя інших антиоксидантів, включаючи вітамін Е та мінерал селен.Вітамін Е вважається найактивнішим антиоксидантом, який захищає клітинні мембрани від вільних радикалів.

Вітамін Е необхідний для нормального засвоєння жирів у травному тракті. Він запобігає окисленню ліпопротеїдів низької щільності, включаючи холестерин. Ця здатність вітаміну Е дуже важлива нормального функціонування серцево-судинної системи. Він також перешкоджає утворенню згустків крові та розчиняє їх, запобігаючи таким чином серцевим нападам та розвитку атеросклерозу.

Вітамін А є одним з основних антиоксидантів. Вітамін А безцінний союзник у боротьбі із серцево судинними та іншими дегенеративними захворюваннями. Він необхідний для здорової репродуктивної функції, гормональної стійкості у жінок, нормального зростання, балансу цукру в крові та захисту від інфекцій.

Цинк (мінерал) бере участь у реакціях антиокислення; сприяє синтезу РНК і ДНК, поділу, відновлення та зростання клітин; підтримує нормальний рівень вітаміну А у крові.

Селен (мінерал) протираковий антиоксидант. Цей мікроелемент є потужним імуностимулюючим та канцеростатичним агентом, що володіє широким спектром впливів на здоров'я. Немає іншого мінералу, який був би настільки життєво важливим для наших антиокислювальних захисних механізмів. Він нейтралізує вільні радикали та попереджає розвиток серцево-судинних та онкологічних захворювань.

 

Інші товари категорії

Програма для серця
Програма для серця
12 уп - 2 000 грн.
Овочева норма
Овочева норма
150 г - 340 грн.
Солод житній
Солод житній
150 г - 100 грн.
Зелена формула
Зелена формула
150 г - 495 грн.
Імунна формула
Імунна формула
30 кап - 350 грн.
Комплекс Омега+
Комплекс Омега+
30 кап - 190 грн.

Бренди товарів магазину тутУк