Фітокомплекс для зміцнення рухового апарату Ок


Комплекс для рухового апарату  Ок

Комплекс для рухового апарату Ок

Ємність - 30 капЦіна: 190 грн.


Зміцнює опорно-руховий апарат Сприяє засвоєнню кальцію в організмі Зміцнює кістки, зв'язки, нігті, зуби, волосся Сприяє загоєнню переломів, ранЗазнаючи значних навантажень (підйом тяжкості, спорт), а також з віком у зв'язку з процесами, пов'язаними зі старінням організму, опорно-руховий апарат людини постійно потребує поживної підтримки. За даними Всесвітньої Організації Охорони здоров'я, захворювання опорно-рухового апарату посідають четверте місце за поширеністю. Кожна друга жінка на землі страждає від цього захворювання.

Склад:

Прозери, у збалансованому вигляді, містять практично всі біологічно активні речовини, необхідні для нормальної життєдіяльності організму людини, а саме: вуглеводи, що легко засвоюються; білки, що містять незамінні амінокислоти; вітаміни А, С, Е, групи, РР, Н, D; макро-, мікроелементи К, Са, Mg, Fe, Cu, Zn, P та ін; рослинні ферменти; фітогормони; поліфенольні речовини; рослинні волокна та ін. Також прозери посилюють дію всіх компонентів комплексу (ефект синергізму). Всі рослини, що входять до складу комплексу О.К., мають багатосторонню терапевтичну дію. Однак у складі комплексу  вони включені завдяки наступним властивостям:

Хвощ польовий (трава) має дезінтоксикаційну дію; сприяє виведенню з організму свинцю та інших важких металів, які негативно впливають формування кісткової тканини; покращує кровообіг. Крем'яні сполуки, що містяться у великій кількості в рослині, відіграють важливу роль у процесах метаболізму та функціональної діяльності кісткової та сполучної тканини, слизових оболонок, стінок кровоносних судин.

Кальцій будівельник кісток. В організмі людини міститься 1000 - 1200 г кальцію, 99% включено в кісткову тканину, емаль зубів, а 1% відіграє виключно важливу роль як внутрішньоклітинний кальцій, кальцій крові та тканинної рідини. Кальцій важливий не тільки для наших кісток, зубів, нігтів ; насправді він грає вирішальну роль у лікуванні багатьох захворювань у різних галузях: акушерстві, кардіології та онкології. Серед усіх факторів, що забезпечують міцність скелета, центральне місце займає співвідношення кальцію та магнію.

Кальцій необхідний при захворюваннях кісток, ризик раку товстої кишки, високому холестерині, гіпертонії, безсонні.

Магній незважаючи на те, що магній становить лише невелику частину кісткової тканини, він відіграє непропорційно важливу роль, врівноважуючи надходження кальцію в організм та перешкоджаючи його виведенню. Надходження до організму магнію забезпечує необхідну щільність кісток. Магній найкращий мінерал для серця. Застосовується при серцево-судинних захворюваннях, гострих серцевих нападах, високому артеріальному тиску тощо.

Цинк необхідний формування сполучної тканини, зокрема суглобних поверхонь. Цинк містять ферменти беруть участь у синтезі РНК і ДНК, тому при дефіциті цинку страждає ріст і сповільнюється розподіл клітин; збільшується ризик розвитку остеопорозу.

Інші товари категорії

Програма для серця
Програма для серця
12 уп - 2 000 грн.
Овочева норма
Овочева норма
150 г - 340 грн.
Солод житній
Солод житній
150 г - 100 грн.
Зелена формула
Зелена формула
150 г - 495 грн.
Імунна формула
Імунна формула
30 кап - 350 грн.
Комплекс Омега+
Комплекс Омега+
30 кап - 190 грн.

Бренди товарів магазину тутУк