Екологічний фітокомплекс Клінхелп для очищення для травної системи


Комплекс Клінхелп для очищення організму

Комплекс Клінхелп для очищення організму

Ємність - 30 капЦіна: 130 грн.


Очищає організм на клітинному рівні від отрут, шлаків, токсинів, слизів та сольових відкладень, очищає кров і покращує її склад та в'язкість, очищає судини, виводить холестерин,виводить надлишкові сольові відкладення.Склад: Прозери, Суміш фітокомпонентів, Подорожник (трава) (Plantago major), Кульбаба (корінь) (Taraxacum officinale), Солодка (корінь) (Glycyrrhiza glabra), Ламінарія (Laminaria saccharina),Кропива дводомна (трава) (Urtica dioica), Клітковина

Вплив забрудненого навколишнього середовища, неправильно збалансований раціон харчування, залишки ліків, харчових барвників, стабілізаторів, консервантів та інших шкідливих речовин, що накопичуються в організмі – все це незмінно призводить до зашлакованості організму людини, що є основною причиною виникнення різних недуг: зниження імунітету, порушення обмінних процесів , поява дисбактеріозу, захворювань органів травлення та ін. Токсичні речовини з товстого кишечника активно всмоктуються в кров, і, таким чином, лавиноподібно йде отруєння всього організму, порушується нормальна діяльність багатьох органів, що призводить до хронічних та невиліковних хвороб. Підтверджено клінічними випробуваннями ІПАГ АМН України.

спосіб застосування:

Дорослим по 1 капсулі 2 рази на день, дітям від 7 до 12 років по 1 капсулі на день за 15 - 30 хвилин до їди, запиваючи водою. У період прийому рекомендується вживати 1,5 - 2 літри води на добу.

Курс прийому 30-45 днів. Рекомендується повторювати 3 десь у рік.

Прозери завдяки тому, що в збалансованому вигляді містять практично всі біологічно активні речовини, необхідні для нормальної життєдіяльності організму людини, є повноцінним харчуванням для кожної клітини. Крім того, прозери посилюють дію всіх компонентів комплексу, створюючи стабільний ефект синергізму. Всі рослини, що входять до складу комплексу Клінхелп, мають багатосторонню терапевтичну дію. Проте до складу комплексу Клінхелп вони включені завдяки таким властивостям.

Подорожник (трава) очищає кров, виявляє багатосторонню терапевтичну дію: протизапальну, знеболювальну, бактеріостатичну, протиалергічну. Кульбаба (корінь) - очищає кров і покращує її склад і в'язкість; нормалізує обмін речовин. Ефективний при атеросклерозі, анемії, гастритах, колітах, захворюваннях нирок та підшлункової залози, запорах, алергії.

Солодка (корінь) сприяє очищенню шлунково-кишкового тракту; знижує рівень холестерину в крові та сприяє розчиненню холестеринових бляшок у кровоносних судинах; нормалізує водно-сольовий обмін.

Ламінарія - має проносну дію, що обумовлено здатністю полісахаридів, що містяться в ній, набухати і, таким чином, очищати кишечник. Ефективна при хронічних запорах, хронічних та гострих колітах та проктитах. Терапевтична активність ламінарії обумовлена ​​також високим вмістом у ній йоду. Кропива дводомна (трава) нормалізує ліпідний обмін, сприяє виведенню з організму надлишку холестерину.

Хлорофіл, що міститься у великій кількості у рослині, виводить з організму токсини, посилює основний обмін речовин. підвищує м'язовий тонус кишківника.

Клітковина – очищає шлунково-кишковий тракт; прискорює виведення з організму канцерогенів та інших токсичних речовин; допомагає досягати оптимального контролю вмісту цукру та холестерину в крові шляхом уповільнення травлення та максимального виведення холестерину з організму.

Інші товари категорії

Програма для серця
Програма для серця
12 уп - 2 000 грн.
Овочева норма
Овочева норма
150 г - 340 грн.
Солод житній
Солод житній
150 г - 100 грн.
Зелена формула
Зелена формула
150 г - 495 грн.
Імунна формула
Імунна формула
30 кап - 350 грн.
Комплекс Омега+
Комплекс Омега+
30 кап - 190 грн.

Бренди товарів магазину тутУк