Фітокомплекс Норм для нормалізації обміну речовин


Комплекс для покращення обміну речовин Норм

Комплекс для покращення обміну речовин Норм

Ємність - 30 капЦіна: 130 грн.


Hормалізує обмін речовин в організмі Адсорбує та виводить з організму надлишок шкідливих речовин Підтримує баланс необхідних організму компонентів Відновлює дефіцит поживних речовинПравильний обмін речовин - запорука нормальної життєдіяльності організму. При порушенні обміну речовин, причинами якого можуть бути порушення режиму та якості харчування, несприятлива екологічна обстановка, хронічні стреси та інші причини, страждають усі органи та тканини організму. Як наслідок порушення обміну речовин – накопичення шкідливих продуктів життєдіяльності організму, що призводять до серйозних захворювань. У тому числі ожиріння, цукровий діабет, інфаркт, онкологічні та інші захворювання. Лікувально-профілактичний комплекс Норм допомагає ефективно вирішувати ці проблеми. Склад: Прозери Артишок (трава) (Cynara scolymus) М’ята перцева (трава) (Mentha piperita) Стевія (трава) (Stevia rebaudiana) Брусниця (листя) (Vaccinium vitis-idaea) Зелений чай (камелія китайська) (Camellia sinensis) Пажитник (сім’я) (Trigonella foenun graecum) Витамин С Витамин В10 Витамин В2 Витамин В6 Витамин А Биотин Таурин Хром

Прозери, у збалансованому вигляді, містять практично всі біологічно активні речовини, необхідні для нормальної життєдіяльності організму людини, а саме: вуглеводи, що легко засвоюються; білки, що містять незамінні амінокислоти; вітаміни А, С, Е, групи, РР, Н, D; макро-, мікроелементи К, Са, Mg, Fe, Cu, Zn, P та ін; рослинні ферменти; фітогормони; поліфенольні речовини; рослинні волокна та ін. Також прозери посилюють дію всіх компонентів комплексу, забезпечуючи ефект синергізму.

Артишок усиливает секрецию желчи, диурез, стимулирует метаболизм холестерина и липидов в крови, регулирует функцию щитовидной железы.

М'ята перцева (трава) сприяє нормалізації кровообігу у серцевому м'язі, посилює капілярний кровообіг у тканинах. Нормалізує перистальтику кишечника, посилює секрецію травних залоз.

Стевія (трава) нормалізує рівень цукру в крові та рекомендується для застосування хворим з порушенням обміну речовин, цукровим діабетом, атеросклерозом; нормалізує роботу печінки та жовчного міхура; покращує роботу щитовидної залози; нормалізує тиск.

Брусниця (листя) знижує кількість цукру на крові; має дезінфікуючу, сечогінну та жовчогінну дію; має виражений бактерицидний ефект.

Зелений чай (листя) зменшує рівень холестерину у крові; покращує кисневий та водно-сольовий обмін; нормалізує кровотворення та кровоносний тиск у початкових стадіях гіпертонічної хвороби.

Пажитник (насіння) ; нормалізує вуглеводний обмін; знижує вміст холестерину у крові; покращує ліпідний склад крові.

Вітамін С впливає на білковий, вуглеводний та жировий обмін. Вітамін В1 ; бере участь у процесах вуглеводного та енергетичного обмінів; нормалізує функції нервової системи.

Вітамін В2 бере участь у регуляції окисно-відновних процесів обміну жирів, білків та вуглеводів.

Вітамін В6 бере участь в обміні білків та жирів в організмі; впливає діяльність функції шлунково-кишкового тракту, нерозривно пов'язані з здоров'ям гормональної системи в жінок, зміцненням імунної системи.

Усі вітаміни групи В відповідальні вироблення енергії з допомогою вилучення палива з вуглеводів, білків і жирів, які у їжі. Вітамін А покращує обмін глюкози, дозволяючи організму ефективніше використовувати інсулін, допомагає цьому гормону доставляти цукор із крові в клітини.

Біотин (вітамін Н) бере участь в обміні жирних кислот як складова частина ферментів, допомагає контролювати рівень цукру в крові, гарантує збереження здоров'я волосся та шкіри, впливає на функціональний стан нервової системи та шлунково-кишкового тракту.

Таурін (амінокислота) - керує роботою клітинних мембран. Відновлює жировий обмін. Для розщеплення холестерину організму потрібна жовч - фермент, що виробляється в печінці за допомогою таурину.

Таурін допомагає успішніше перетравлювати жири.

Хром (мінерал) надає значний лікувальний вплив на цілий спектр порушень здоров'я, включаючи ожиріння, нестійкий рівень цукру в крові, інсульт, гіпертонію, виразки тощо. Бере участь у регуляції кровотворення та у процесах вуглеводного обміну; регулює засвоєння глюкози; підтримує нормальний рівень холестерину у крові. Завдяки хрому збільшується загальна кістково-м'язова маса тіла, що, у свою чергу, прискорює обмін речовин і спалює зайвий жир, сприяє спалюванню калорій у процесі вправ, що полегшує скидання ваги.

Інші товари категорії

Програма для серця
Програма для серця
12 уп - 2 000 грн.
Овочева норма
Овочева норма
150 г - 340 грн.
Солод житній
Солод житній
150 г - 100 грн.
Зелена формула
Зелена формула
150 г - 495 грн.
Імунна формула
Імунна формула
30 кап - 350 грн.
Комплекс Омега+
Комплекс Омега+
30 кап - 190 грн.

Бренди товарів магазину тутУк