Фітокомплекс для сечовидільної системи Санклін


Комплекс для нирок Санклін

Комплекс для нирок Санклін

Ємність - 30 капЦіна: 130 грн.


Має антисептичну, протизапальну, протимікробну, сечогінну та бактерицидну дію Чинить вплив на роботу нирок і сечовивідних шляхів Перешкоджає утворенню каменів та сприяє їх розчиненню та виведенню з органів сечовивідної системиСечовидільна система регулює кількість та склад рідини в організмі та виводить відпрацьовані продукти (шлаки) та надмірну рідину. Перенесені інфекційні захворювання сечостатевої системи, такі як: пієлонефрит, цистит, уретрит неправильне харчування затримка відтоку сечі може призвести до сечокам'яної хвороби. Комплекс Санклін, на відміну від сечогінних засобів, які виводять рідину з організму за рахунок впливу на нирки, зменшуючи їхню здатність до утримання мінералів, навпаки, відновлюють природний баланс між калієм та натрієм, звільняючи організм від надлишків рідини. Також комплекс сприяє розчиненню невеликих каменів і сечових солей.

Склад:
Прозери, Толокнянка звичайна (листя) (Arctostaphylos uva-ursi), Вишня (плодоніжки),Талабан польовий (трава) (Thlaspi arvense), Спориш звичайний (трава)(Polygonum aviculare), Грицики звичайні (трава) (Capsella bursapastoris), Ортосифон (Orthosiphon staminale), Хвощ польовий (трава) (Equisetum arvense), Ромашка лікарська (квітки) (Chamomilla recutita), Брусниця (листки)(Vaccinium vitis-idaea), Кропива двудомна (трава) (Urtica dioica), Насіння льону звичайного (Linus usistatissimum), Кульбаба (корінь)(Taraxacum officinale), Подорожник (трава)(Plantago major), Таурин

При оздоровленні будь-яким способом дуже важливо, щоб у цей період в організм надходила необхідна кількість біологічно активних речовин, завдяки чому він продовжуватиме працювати стабільно. Роль живильного комплексу, у разі, виконують прозери (пророслі зерна вівса, пшениці і кукурудзи).

Прозери, у збалансованому вигляді, містять майже всі біологічно активні речовини, необхідних нормальної життєдіяльності організму амінокислоти; вітаміни A, C, E, групи B, PP, H, D; макро-, мікроелементи K, Ca, Mg, Fe, Cu, Zn, P та ін; рослинні ферменти; фітогормони; полієнольні речовини; рослинні волокна. Також прозери посилюють дію всіх компонентів комплексу (ефект синергізму).

Всі рослини та амінокислота таурин, що входять до складу комплексу Санклін, мають багатосторонню терапевтичну дію. Однак до складу комплексу вони включені завдяки таким властивостям:

Листя мучниці звичайної очищають сечовиділяючі шляхи від бактеріальної флори. Мають протимікробну, протибактеріальну та протизапальну дію. Показаний при циститах, уретритах, сечокам'яній хворобі, нетриманні сечі.

Плодоніжки вишні мають сечогінну дію. Ефективні при лікуванні та профілактиці сечокам'яної хвороби, як кровоспинний засіб при менструальних кровотечах.

Трава і плоди ярутки польової (укр. трава та плоди талабана польового) мають сечогінну, протимікробну та протизапальну дію. Ефективні при запаленнях яєчників та раку матки, при венеричних захворюваннях, стимулюють статеві функції у чоловіків, нормалізують менструальний цикл. Трава грициків звичайних має виражену кровоспинну дію при ниркових, легеневих, шлунково-кишкових та маткових кровотечах, показана при захворюваннях нирок та сечового міхура, при каменях у нирках.

Трава горця пташиного (укр. трава споришу звичайного) – підвищує діурез, виводить із сечею надлишок іонів натрію та хлору, внаслідок чого збільшується фільтрація у ниркових клубочках та зменшується зворотна резорбція у ниркових канальцях. Перешкоджає утворенню каменів у нирках, ефективна при хронічних захворюваннях сечовивідних шляхів, має антитоксичну дію.

Нирковий чай (укр. ортосифон) має протизапальну та сечогінну дію. Сприяє виведенню із сечею хлоридів, сечовини та сечової кислоти. Ефективний при запаленнях жовчного та сечового міхура, при каменях у нирках та жовчному міхурі, при гострих та хронічних захворюваннях нирок.

Трава хвоща польового (укр. трава хвощу польового) має діуретичну, протизапальну та протимікробну дію, перешкоджає утворенню каменів у нирках.

Суцвіття ромашки лікарської має протизапальну, антисептичну спазмолітичну, седативну та знеболювальну дію.

Ефективно при порушенні менструального циклу, хворобливих менструаціях та захворюваннях жіночих статевих органів, при хронічних захворюваннях сечовивідних шляхів.

Листя брусниці – мають сечогінні жовчогінні, антисептичні та в'яжучі властивості, ефективні при лікуванні та профілактиці сечокам'яної хвороби, гострих та хронічних запальних процесах сечостатевої системи, нічному нетриманні сечі.

Трава кропиви дводомної (володіє сечогінною, протизапальною та загальнозміцнювальною дією, показана при сечокам'яній хворобі, асциті, набряках).

Насіння льону звичайного має протизапальні властивості, ефективне при сечокам'яній хворобі, при захворюванні нирок та сечового міхура.

Корінь кульбаби (укр. корінь кульбабі) має сечогінну та спазмолітичну дію, показаний при сечокам'яній та жовчнокам'яній хворобах, хронічних запорах.

Трава подорожника має протизапальні властивості, ефективна при запаленні сечового міхура і нетриманні сечі.

Таурін (амінокислота) відновлює баланс між калієм та натрієм, перешкоджаючи, таким чином, затримці та накопиченню рідини в тканинах та сприяючи її своєчасному виведенню з організму. Ефективна проти бактерій, вірусів та дріжджоподібних грибів.

Інші товари категорії

Програма для серця
Програма для серця
12 уп - 2 000 грн.
Овочева норма
Овочева норма
150 г - 340 грн.
Солод житній
Солод житній
150 г - 100 грн.
Зелена формула
Зелена формула
150 г - 495 грн.
Імунна формула
Імунна формула
30 кап - 350 грн.
Комплекс Омега+
Комплекс Омега+
30 кап - 190 грн.

Бренди товарів магазину тутУк