Фітокомплекс для покращення діяльності імунної сстеми організму людини


Імунна формула

Імунна формула

Ємність - 30 капЦіна: 350 грн.


Підвищує опірність організму до інфекцій. Має антивірусну, антибактеріальну, антигрибкову, антитоксичну дію Має протизапальну дію Перешкоджає утворенню та сприяє розсмоктуванню тромбів.Склад: Прозери Молозиво екстракт (колострум) ( Colostrum ) Кордицепс ( Cordyceps ) Гриб Шиитаке ( Lentinus udodes ) Омела біла (листя) ( Viscum album ) Бета-каротин Цинк

Діючі компоненти:

Прозери (пророслі зерна вівса, пшениці, кукурудзи) живильний комплекс

Молозиво (екстракт), молозиво є чудовим натуральним джерелом всіх необхідних компонентів для створення імунітету, а також відновлення, підтримки та активації ослабленої імунної системи. Медичні дослідження довели, що ключові компоненти молозива, отриманого від молочних корів, ідентичні ключовим компонентам людського молозива, але за кількісним вмістом активних речовин, коров'яче молозиво перевищує жіноче. Так, наприклад, жіноче молозиво містить лише 2% імуноглобулінів класу G, тоді як у молозиві корови його в середньому в 40 разів більше

Кордіцепс (екстракт) – високоефективний засіб імунологічної регуляції. Підвищує здатність організму чинити опір різним захворюванням, у тому числі аутоімунним. Знижує надмірне підвищення імунітету та усуває його порушення на генетичному рівні при аутоімунних захворюваннях, таких як ревматоїдний артрит, ревматизм та ін. Має бактеріостатичну дію проти більшості патогенних бактерій. Має протизапальну дію.

Гриб Шиитаке (екстракт), його лікувальні властивості обумовлені наявністю полісахаридів, основним з яких є лентинан, який діє шляхом нормалізації та активації імунних процесів, спрямованих проти виникнення та розвитку пухлин, вірусних гепатитів та інших вірусних інфекцій.

Омела біла (листя) має кровоспинну, знеболювальну, протизапальну, антисклеротичну дію.

Бета-каротин сприяє підвищенню імунітету, перешкоджає виникненню гострих та хронічних інфекційних захворювань; сприяє профілактиці онкологічних захворювань; надає ефективну дію на серцево-судинну систему, знижуючи окислення холестерину та покращуючи стан стінок судин.

Цинк – формування імунітету неможливо в умовах дефіциту цинку.

 

Інші товари категорії

Програма для серця
Програма для серця
12 уп - 2 000 грн.
Овочева норма
Овочева норма
150 г - 340 грн.
Солод житній
Солод житній
150 г - 100 грн.
Зелена формула
Зелена формула
150 г - 495 грн.
Імунна формула
Імунна формула
30 кап - 350 грн.
Комплекс Омега+
Комплекс Омега+
30 кап - 190 грн.

Бренди товарів магазину тутУк