Натуральний фітокомплекс Ритм для підтримки серця та судин


Серцево - судинний комплекс

Серцево - судинний комплекс

Ємність - 30 капЦіна: 210 грн.


Усуває порушення ритму серця, регулює кров'яний тиск, сприяє зниженню рівня холестерину, збільшує еластичність венозної стінки, зміцнює клапанний апарат, знижує крихкість капілярів.Більшість із нас живе і не знає статистичних даних про те, що в нашій країні 62,5% людей помирають передчасною смертю від хвороб, пов'язаних із порушенням роботи серця, серед яких: аритмія, атеросклероз, гіпертонічна хвороба, гіпотонія, інсульт, інфаркт міокарда, ішемічна хвороба серця, міокардит, перикардит, серцева астма, серцева недостатність, стенокардія та ін. Ми забуваємо про те, що серце у нас одне на все життя, на відміну від, наприклад, зубів, яких 32; що при захворюваннях серця медицина не завжди вчасно може прийти нам на допомогу і часто буває безсилою. Фітокомплекс Ритм, клінічні випробування якого показали його високу ефективність та безпеку, надаючи живильну, енергетичну та функціональну підтримку, нормалізує роботу серця і, отже, всієї серцево-судинної системи та продовжить ваше життя на багато років.

Склад:
Прозери, Сушениця болотна (трава)(Gnaphalium ulignosum), Буркун лікарський (трава)(Melilotus officinalis), Каштан кінський звичайний (плоди) (Aesculus hippocastanum), Кордіцепс (Cordiceps),Вітамін В5, Вітамін В6, L-Карнітін, Коензим (Кофермент) Q, Лецитин, Аргінін, Таурін, Магній

При оздоровленні будь-яким способом дуже важливо, щоб у цей період до організму надходила необхідна кількість біологічно активних речовин, завдяки чому він продовжуватиме працювати стабільно. Роль живильного комплексу, у разі, виконують прозери (пророслі зерна вівса, пшениці і кукурудзи). Всі інгредієнти, що входять до складу комплексу Ритм, мають багатосторонню терапевтичну дію. Проте до складу комплексу Ритм вони включені завдяки таким властивостям:

Прозери (пророслі зерна вівса, пшениці, кукурудзи) у збалансованому вигляді містять майже всі біологічно активні речовини, необхідних нормальної життєдіяльності організму людини.

Сушениця болотна (трава) (Сухоцвіт багновий) розширює периферичні судини, знижує артеріальний тиск, уповільнює ритм серця. Ефективна при гіпертонічній хворобі та стенокардії.

Буркун лікарський (трава) (Буркун лікарський) посилює кровообіг, сприяє зменшенню набряків та усунення запальних процесів.

Каштан кінський звичайний (плоди) (Гіркокаштан звичайний) зменшують в'язкість крові, мають капілярозміцнювальну властивість, знижують артеріальний тиск, нормалізують вміст холестерину та лецитину в крові.

Кордицепс - у великих кількостях містить такі корисні для нашого організму речовини, як кислота кордицепса, кордицепін, полісахариди кордицепса і більше 20 амінокислот, завдяки чому кордицепс істотно пом'якшує стінки кровоносних судин, знижує вміст жирів, холестерину і цукру в крові, сприяє покращує постачання серця та головного мозку киснем.

Вітамін В5 перешкоджає утворенню бляшок холестерину на стінках кровоносних судин. Вітамін В6 нейтралізує гомоцистеїн-амінокислоту, підвищений рівень якої свідчить про високий рівень ризику розвитку інфаркту та інсульту; перешкоджає тромбоутворення.

L-Карнітин захищає серцевий м'яз від наслідків недостатнього постачання кисню. Кофермент Q10 нормалізує кров'яний тиск, є ефективним засобом для профілактики та лікування більшості серцево-судинних захворювань: кардіоміопатії, аритмії, коронарної хвороби серця, застійної серцевої недостатності, пролапсу мітрального клапана, гіпертонії. Лецитин сприяє структурної цілісності клітинних мембран. Аргінін перешкоджає утворенню тромбів. Розслаблює стінки артерій, покращує стан при коронарній хворобі серця, стенокардії, застійній серцевій недостатності. Таурін знижує тиск у кровоносних судинах, заспокоює симпатичну нервову систему; сприяє розслабленню стінок артерій, знімаючи спазми. Магній стабілізує серцевий ритм, знижує кров'яний тиск та згортання крові, запобігає утворенню холестеринових бляшок на стінках артерій, сприяє видаленню з крові шкідливих жирів, що знижує ризик тромбоутворення.

Інші товари категорії

Програма для серця
Програма для серця
12 уп - 2 000 грн.
Овочева норма
Овочева норма
150 г - 340 грн.
Солод житній
Солод житній
150 г - 100 грн.
Зелена формула
Зелена формула
150 г - 495 грн.
Імунна формула
Імунна формула
30 кап - 350 грн.
Комплекс Омега+
Комплекс Омега+
30 кап - 190 грн.

Бренди товарів магазину тутУк