Багатофункціональний фітокомплекс для дезінтоксікації організму


Комплекс дезінтоксікаційний Хітозан

Комплекс дезінтоксікаційний Хітозан

Ємність - 30 капЦіна: 280 грн.


Знижує рівень ліпідів (жирів) та цукру в крові Адсорбує та виводить з організму солі важких металів Надає потужну підтримку імунній системі Має противірусні, антибактеріальні та протигрибкові властивостіХітозан – багатофункціональний комплекс. Він ефективно пов'язує жирові клітини та ліпіди: з'єднуючись з клітинами жиру перетворює їх на абсолютно неперетравну форму і усуває з організму, чим регулює засвоєння глюкози. Також він регулює вуглеводний, ліпідний та холестериновий обмін; адсорбує та виводить з організму солі важких металів, радіонукліди, хімічні барвники, консерванти, лікарські засоби. Комплекс покращує дренажні властивості (здатність до очищення) лімфатичної системи, що є основним місцем накопичення токсичних речовин. Підвищує рівень імунітету, пригнічує ріст ракових клітин та перешкоджає метастазуванню. Склад: Хітозан (Chitosan), Пектин (Pektos), Екстракт ункарії (кошачий коготь) (Uncaria tomentosa), Прозери

При оздоровленні будь-яким способом дуже важливо, щоб у цей період до організму надходила необхідна кількість біологічно активних речовин, завдяки чому він продовжуватиме працювати стабільно. Роль живильного комплексу, у разі, виконують прозери (пророслі зерна вівса, пшениці і кукурудзи).

Дія компонентів:

Прозери (пророщені зерна вівса, пшениці, кукурудзи) в збалансованому виді, містять практично всі біологічно активні речовини, необхідні для нормальної життєдіяльності організму людини, а саме: легкозасвоювані вуглеводи; білки, які містять незамінні амінокислоти; вітаміни А, С, Е, групи В, РР, H, D; макроелементи та мікроелементи - K, Ca, Mg, Fe, Cu, Zn, P,  рослинні ферменти; фітогормони; поліфенольні речовини; рослинні волокна.Також прозери підсилюють дію всіх компонентів комплексу (ефект синергізму).

Хітозан біологічна целюлоза (клітковина), отримана з панцирів червоних морських крабів. Хітозан сильний сорбент природного походження. Він адсорбує та виводить з організму солі важких металів (свинець, ртуть, кадмій, стронцій), радіонукліди та безліч інших шкідливих речовин, які потрапляють до нашого організму з їжею, ліками, повітрям тощо. Крім цього, хітозан регулює вуглеводний, ліпідний та холестериновий обмін в організмі. Шляхом регулювання РН тканин організму та утримання його у слаболужному стані, хітозан підвищує рівень імунітету, чим пригнічує ракові клітини та перешкоджає метастазуванню.

Пектин має потужні сорбційні властивості. Пектин сорбує та виводить токсичні речовини, оксалати та солі важких металів; перешкоджає процесам бродіння у кишечнику; сприяє нормалізації функцій шлунково-кишкового тракту.Котячий кіготь (Ункарія томентозу) має антиоксидантні, протизапальні, антибактеріальні, протигрибкові та антивірусні властивості; виявляє цитостатичну активність - зупиняє ріст і поділ пухлинних клітин, посилює фагоцитоз, тим самим покращуючи імунний захист організму; суттєво зменшує негативні наслідки, заподіяні дією радіації та потраплянням в організм токсичних речовин.

Інші товари категорії

Програма для серця
Програма для серця
12 уп - 2 000 грн.
Овочева норма
Овочева норма
150 г - 340 грн.
Солод житній
Солод житній
150 г - 100 грн.
Зелена формула
Зелена формула
150 г - 495 грн.
Імунна формула
Імунна формула
30 кап - 350 грн.
Комплекс Омега+
Комплекс Омега+
30 кап - 190 грн.

Бренди товарів магазину тутУк