Фітокомплекс для підвищення імунітету Лайфгард


Комплекс Лайфгард для профілактики імунітету

Комплекс Лайфгард для профілактики імунітету

Ємність - 30 капЦіна: 170 грн.


Підвищує імунітет Сприяє профілактиці бактеріальних та вірусних інфекцій Має антиоксидантну та протизапальну дію Відновлює дефіцит поживних речовинНині проблема зниження імунітету серед усіх верств населення країни стає дедалі актуальною. Порушення імунної системи призводять до виникнення багатьох захворювань, серед яких: різні інфекційні захворювання, пов'язані з підвищенням чутливості організму до збудників інфекцій; онкологічні захворювання, у яких імунна система перестає розпізнавати атипові клітини, і навіть різні запальні процеси. Склад: Прозери Ехінацея (корінь) (Echinacea purpurea) Імбир (корінь) (Zingiber officinale) Лимонник китайський (плоди) (Schizandra chinensis) Витамин С Витамин А Цинк Підтверджено клінічними випробуваннями ІПАГ АМН України. Дорослим по 1 капсулі 2 рази на день, дітям від 5 до 12 років по 1 капсулі на день за 15 – 30 хвилин до їди, запиваючи водою. У період прийому рекомендується вживати 1,5 – 2 літри води на добу. Курс прийому 30-45 днів. Рекомендується повторювати 2 – 3 десь у рік. При застудних захворюваннях приймати по 2 капсули 3 десь у день.

Прозери, у збалансованому вигляді, містять практично всі біологічно активні речовини, необхідні для нормальної життєдіяльності організму людини, а саме: вуглеводи, що легко засвоюються, білки, що містять незамінні амінокислоти, вітаміни, макро- мікроелементи та інші рослинні ферменти, фітогормони, поліфенольні речовини, рослинні волокна та ін. Також прозери посилюють дію всіх компонентів комплексу (ефект синергізму).Всі рослини, вітаміни С, А і мінерал цинк, що входять до складу комплексу Лайфгард, мають багатосторонню терапевтичну дію. Однак до складу комплексу вони включені завдяки наступним властивостям:

Ехінацея (корінь) посилює імунну систему; підвищує опірність організму інфекційним та вірусним захворюванням.

Імбир (корінь) підвищує захисні сили організму; має протизапальну дію.

Лимонник китайський (плоди) має тонізуючу, адаптогенну та загальнозміцнювальну властивості; перешкоджає інфекційним захворюванням, збільшує захисні сили організму.

Вітамін С стимулює імунну систему та вироблення інтерферону, що перешкоджає розмноженню вірусів; зменшує дію алергенів; активує природні захисні механізми.

Вітамін А має славу протиінфекційного вітаміну. Він зміцнює імунну систему безліччю різних способів, виконуючи більшу частину своєї роботи в слизових оболонках шлунково-кишкового тракту. Вміст у крові вітаміну А підвищує опір імунної системи будь-якому інфекційному захворюванню.Цинк (мінерал) стимулює роботу імунної системи. Сприяє профілактиці інфекційних захворювань. Полегшує перебіг захворювань верхніх та нижніх дихальних шляхів.

Цинк входить до складу понад 300 ферментів і безпосередньо відповідає за синтез білка, у тому числі колагену, що прискорює загоєння ран та підтримує еластичність шкіри.

Інші товари категорії

Програма для серця
Програма для серця
12 уп - 2 000 грн.
Овочева норма
Овочева норма
150 г - 340 грн.
Солод житній
Солод житній
150 г - 100 грн.
Зелена формула
Зелена формула
150 г - 495 грн.
Імунна формула
Імунна формула
30 кап - 350 грн.
Комплекс Омега+
Комплекс Омега+
30 кап - 190 грн.

Бренди товарів магазину тутУк