Фітокомплекс для підвищення імунітету Лайфгард

Нині проблема зниження імунітету серед усіх верств населення країни стає дедалі актуальною. Порушення імунної системи призводять до виникнення багатьох захворювань, серед яких: різні інфекційні захворювання, пов'язані з підвищенням чутливості організму до збудників інфекцій; онкологічні захворювання, у яких імунна система перестає розпізнавати атипові клітини, і навіть різні запальні процеси. Склад: Прозери Ехінацея (корінь) (Echinacea purpurea) Імбир (корінь) (Zingiber officinale) Лимонник китайський (плоди) (Schizandra chinensis) Витамин С Витамин А Цинк Підтверджено клінічними випробуваннями ІПАГ АМН України. Дорослим по 1 капсулі 2 рази на день, дітям від 5 до 12 років по 1 капсулі на день за 15 – 30 хвилин до їди, запиваючи водою. У період прийому рекомендується вживати 1,5 – 2 літри води на добу. Курс прийому 30-45 днів. Рекомендується повторювати 2 – 3 десь у рік. При застудних захворюваннях приймати по 2 капсули 3 десь у день.


Комплекс Лайфгард для профілактики імунітету

Комплекс Лайфгард для профілактики імунітету

Ємність - 30 капЦіна: 170 грн.


Підвищує імунітет Сприяє профілактиці бактеріальних та вірусних інфекцій Має антиоксидантну та протизапальну дію Відновлює дефіцит поживних речовинПрозери, у збалансованому вигляді, містять практично всі біологічно активні речовини, необхідні для нормальної життєдіяльності організму людини, а саме: вуглеводи, що легко засвоюються, білки, що містять незамінні амінокислоти, вітаміни, макро- мікроелементи та інші рослинні ферменти, фітогормони, поліфенольні речовини, рослинні волокна та ін. Також прозери посилюють дію всіх компонентів комплексу (ефект синергізму).Всі рослини, вітаміни С, А і мінерал цинк, що входять до складу комплексу Лайфгард, мають багатосторонню терапевтичну дію. Однак до складу комплексу вони включені завдяки наступним властивостям:

Ехінацея (корінь) посилює імунну систему; підвищує опірність організму інфекційним та вірусним захворюванням.

Імбир (корінь) підвищує захисні сили організму; має протизапальну дію.

Лимонник китайський (плоди) має тонізуючу, адаптогенну та загальнозміцнювальну властивості; перешкоджає інфекційним захворюванням, збільшує захисні сили організму.

Вітамін С стимулює імунну систему та вироблення інтерферону, що перешкоджає розмноженню вірусів; зменшує дію алергенів; активує природні захисні механізми.

Вітамін А має славу протиінфекційного вітаміну. Він зміцнює імунну систему безліччю різних способів, виконуючи більшу частину своєї роботи в слизових оболонках шлунково-кишкового тракту. Вміст у крові вітаміну А підвищує опір імунної системи будь-якому інфекційному захворюванню.Цинк (мінерал) стимулює роботу імунної системи. Сприяє профілактиці інфекційних захворювань. Полегшує перебіг захворювань верхніх та нижніх дихальних шляхів.

Цинк входить до складу понад 300 ферментів і безпосередньо відповідає за синтез білка, у тому числі колагену, що прискорює загоєння ран та підтримує еластичність шкіри.

Інші товари категорії

Програма для серця
Програма для серця
12 уп - 2 000 грн.
Овочева норма
Овочева норма
150 г - 340 грн.
Солод житній
Солод житній
150 г - 100 грн.
Зелена формула
Зелена формула
150 г - 495 грн.
Імунна формула
Імунна формула
30 кап - 350 грн.
Комплекс Омега+
Комплекс Омега+
30 кап - 190 грн.

Бренди товарів магазину тутУк