Фітокомплекс для позбавлення від усіх видів паразитів на різних стадіях їх розвитку

Комплексна програма підтримки та оздоровлення організму. Розроблена науковцями Академії медичних наук України. Складається на 100% з натуральних компонентів: прозерів та екологічно чистих трав та рослин. Безпека та ефективність підтверджена клінічними випробуваннями, проведеними Інститутом педіатрії, акушерства та гінекології.


Універсальна антипаразитарна програма

Універсальна антипаразитарна програма

Ємність - 12 упЦіна: 1 600 грн.


12 фітокомплексів Схема прийому на 4 місяці додаткова літератураУніверсальна антипаразитарна програма - відео

Склад:
Антипаразит - 4 коробки
Антипаразит (подарунок) - 1 коробка
Брейблок - 2 коробки
Клінхелп - 1 коробка
Лайфгард - 1 коробка
Лівсейф - 1 коробка
Санклін - 1 коробка
Хітозан - 1 коробка

Хітозан потужний сорбент природного походження. Знижує рівень ліпідів (жирів) та цукру в крові. Адсорбує та виводить з організму солі важких металів. Надає потужну підтримку імунній системі. Має противірусні, антибактеріальні, протигрибкові та антиоксидантні властивості.

Лівейф - Підсилює детоксикаційну функцію печінки. Сприяє регенерації печінкової тканини. Має протизапальні та антиоксидантні властивості. Підвищує секрецію жовчі. Покращує перетравлення жирів. Покращує стан шкірних покривів.

Брейблок - Очищає кишечник від отрут, шлаків, токсинів та калових каменів. Активізує моторику кишківника. Підсилює вироблення травних соків та жовчі. Сприяє нормалізації кишкової мікрофлори. Має антисептичну дію.

Клінхелп, Очищає організм на клітинному рівні. Очищає кров, покращує її склад та в'язкість. очищає судини, виводить надлишковий холестерин, запобігаючи розвитку атеросклерозу. Виводить надлишкові сольові відкладення, перешкоджаючи розвитку остеохондрозу, артриту.

Санклін - має антисептичну, протизапальну, протимікробну, сечогінну та бактерицидну дію. Перешкоджає утворенню каменів та сприяє їх розчиненню та виведенню з органів сечовидільної системи. Перешкоджає затримці та накопиченню рідини в організмі.

Лайфгард посилює захисні функції організму. Сприяє профілактиці бактеріальних та вірусних інфекцій. Перешкоджає розвитку онкозахворювань. Має антиоксидантну та протизапальну дію. Має гіпоалергенну дію.

Антипаразит - має антигельмінтну дію на круглих, плоских та стрічкових паразитів.Згубно діє на найпростіших: лямблій, хламідій, тріхомонад, токсоплазм. Має протигрибкові та протимікробні властивості. Має проносні та бактерицидні властивості. Активізує перестальтику кишок.

Інші товари категорії

Програма для серця
Програма для серця
12 уп - 2 000 грн.
Овочева норма
Овочева норма
150 г - 340 грн.
Солод житній
Солод житній
150 г - 100 грн.
Зелена формула
Зелена формула
150 г - 495 грн.
Імунна формула
Імунна формула
30 кап - 350 грн.
Комплекс Омега+
Комплекс Омега+
30 кап - 190 грн.

Бренди товарів магазину тутУк