Комплекс поліненасичених жирних кислот Омега 3 та Омега 6 для серця та судин


Комплекс Омега+

Комплекс Омега+

Ємність - 30 капЦіна: 190 грн.


Джерело поліненасичених жирних кислот Омега 3 та Омега 6 Нормалізує роботу серцево-судинної системи, перешкоджає розвитку новоутворень Запобігає утворенню тромбів Регулює обмін жирів та холестеринуПоліненасичені жирні кислоти Омега 3 та Омега 6 грають дуже важливу роль у нашому здоров'ї. Їх надходження в організм у недостатній кількості призводить до таких захворювань, як атеросклероз, гіпертонічна хвороба, порушення ритму серця, міокардити, вегето-судинна дистонія, тромбофлебіт та інші захворювання серцево-судинної системи. Щоб позбавитися цих захворювань і не допустити їх надалі, розроблено Комплекс Омега+

Склад:
Концентрований жир хрящових риб (ейкозапентаєнова кислота 18% і докозагексаєнова кислота 12%) стримує злипання тромбоцитів, тим самим запобігаючи утворенню кров'яних згустків, що викликають інфаркт; знижує тиск та захищає артерії від налипання холестеринових бляшок; зміцнює стінки кровоносних судин, підвищує їх еластичність та знижує проникність; підвищує стійкість організму до інфекцій та застудних захворювань; ефективний при порушеннях мозкових функцій, особливо у разі зниження пам'яті, розсіяності.

Олія насіння льону має імуномодулюючу та протизапальну властивості; перешкоджає утворенню тромбів; знижує рівень холестерину у крові; сприяє розрідженню крові; знижує кров'яний тиск.

Олія насіння гарбуза нормалізує роботу серця; перешкоджає розвитку патологічних новоутворень; має протизапальну та знеболювальну дію; має виражену антиоксидантну властивість.

Олія зародків пшениці покращує кровотворення; підтримує ендокринний баланс; перешкоджає утворенню тромбів; ефективно при виразковій хворобі шлунка та 12-палої кишки, ерозії шийки матки.

Пантотенова кислота відновлює оптимальний рівень холестерину, тригліцеридів та інших жирів у крові.

Інші товари категорії

Програма для серця
Програма для серця
12 уп - 2 000 грн.
Овочева норма
Овочева норма
150 г - 340 грн.
Солод житній
Солод житній
150 г - 100 грн.
Зелена формула
Зелена формула
150 г - 495 грн.
Імунна формула
Імунна формула
30 кап - 350 грн.
Комплекс Омега+
Комплекс Омега+
30 кап - 190 грн.

Бренди товарів магазину тутУк