Бриз - екологічний фітокомплекс, що очищує дихальні шляхи


Комплекс для органів дихання Бриз

Комплекс для органів дихання Бриз

Ємність - 30 капЦіна: 120 грн.


Нормалізує функції дихальної системи Має відхаркувальну, протизапальну, знеболювальну та антисептичну дію Розріджує та евакуює мокротиння Покращує регенерацію епітелію слизових оболонок дихальних шляхівСпосіб застосування: Дорослим по 1 капсулі 2 десь у день, дітям від 5 до 12 років по 1 капсулі щодня за 15 – 30 хвилин до їжі, запиваючи водою. Курс застосування 30-45 днів. Повторний курс після двотижневої перерви. При застудних захворюваннях приймати по 2 капсули тричі на день. Побічні явища. У процесі клінічних випробувань побічні явища не виявлено.

Погіршення екологічної обстановки, а саме: забруднення повітря хімічними, металургійними та іншими підприємствами, вихлопними газами автомобілів, радіацією, що сховалася в пилу і т.д., а також тютюновий дим, промисловий та побутовий пил. Все це постійно через дихальну систему потрапляє в організм і отруює його, скорочуючи наше життя. Змінити цю екологічну ситуацію ми не можемо, але ми можемо пристосуватися жити в таких умовах, знешкоджуючи негативні фактори зовнішнього середовища. У цьому допоможе комплекс Бриз, дія якого спрямована на очищення та нормалізацію функцій дихальної системи.

При оздоровленні будь-яким способом дуже важливо, щоб у цей період в організм надходила необхідна кількість біологічно активних речовин, завдяки чому він продовжуватиме працювати стабільно.

Склад:

мать-и-мачеха (трава) &bull, підбіл (трава) • Tussilago farfara, подорожник (трава) • Plantago major, шавлія (трава) • Salvia officinalis, Липа (квітки) • Tilia cordata, гречка (квітки) • Fagopyrum sagittatum, хміль (шишки) • Humulus lupulus, солодка (корінь) • Glycyrrhiza glabra

Інші товари категорії

Програма для серця
Програма для серця
12 уп - 2 000 грн.
Овочева норма
Овочева норма
150 г - 340 грн.
Солод житній
Солод житній
150 г - 100 грн.
Зелена формула
Зелена формула
150 г - 495 грн.
Імунна формула
Імунна формула
30 кап - 350 грн.
Комплекс Омега+
Комплекс Омега+
30 кап - 190 грн.

Бренди товарів магазину тутУк