Натуральний фітокомплекс для печінки та жовчного міхура Ліфсейф


Комплекс для здорової печінки Ліфсейф

Комплекс для здорової печінки Ліфсейф

Ємність - 30 капЦіна: 130 грн.


Нормалізує функції печінки та жовчного міхура Посилює детоксикаційну функцію печінки. Сприяє регенерації печінкової тканини Має протизапальні та антиоксидантні властивостіПечінка, будучи основним органом, що очищає, грає життєво важливу роль у збереженні нашого здоров'я. Вона грає роль депо вітамінів, заліза, глікогену та інших харчових речовин. Крім того, печінка виробляє жовч, що допомагає перетравлювати їжу. Але найголовніше, печінка захищає організм від токсинів та отруйних компонентів. Печінка – це орган, який потребує постійної допомоги і її можна надавати за допомогою комплексу Лівейф, який посилює детоксикаційну функцію печінки, сприяє регенерації печінкової тканини, має протизапальні та антиоксидантні властивості, підвищує секрецію жовчі. Склад: Прозери, Розторопша (плоди) ( Silybum marianum),Цмин пісковий (трава) (Helichrysum arenarium), Кукурудзяні рильця (Stigmatis Mydis), Меліса лікарська (трава) (Melissa officinalis), Деревій (трава) (Achillea millefolium).

При оздоровленні будь-яким способом дуже важливо, щоб у цей період до організму надходила необхідна кількість біологічно активних речовин, завдяки чому він продовжуватиме працювати стабільно. Роль живильного комплексу, у разі, виконують прозери (пророслі зерна вівса, пшениці і кукурудзи).

Прозери, у збалансованому вигляді, містять практично всі біологічно активні речовини, необхідні для нормальної життєдіяльності організму людини, а саме: вуглеводи, що легко засвоюються; білки, що містять незамінні амінокислоти; вітаміни А, С, Е, групи, РР, Н, D; макро-, мікроелементи К, Са, Mg, Fe, Cu, Zn, P та ін; рослинні ферменти; фітогормони; поліфенольні речовини; рослинні волокна та ін. Також прозери посилюють дію всіх компонентів комплексу (ефект синергізму).Всі рослини, що входять до складу комплексу Лівсейф, мають багатосторонню терапевтичну дію. Проте до складу комплексу Лівсейф вони включені завдяки таким властивостям:

Розторопша (плоди) тисячоліттями використовувалася на лікування печінки. Вона містить речовину силімарин, яка допомагає печінці здійснювати детоксикаційну функцію, має гепатопротекторні та антиоксидантні властивості, зміцнює клітинні мембрани, сприяє утворенню нових клітин печінки, стимулюючи синтез білка. Таким чином, розторопша сприяє відновленню функцій хворої печінки.

Безсмертник піщаний (трава) застосовується як жовчогінний засіб, який дезінфікує жовчні протоки та сечовивідні шляхи; нормалізує діяльність всього шлунково-кишкового тракту та травних залоз; ефективно діє при лікуванні цирозу печінки, жовчних коліках, жовтяниці, холецистит, гепатит, виведення жовчного каміння.

Кукурудзяні рильця - мають жовчогінну дію; сприяють розрідженню в'язкої жовчі та кращому її відтоку з жовчовивідних шляхів; попереджають утворення жовчного каміння.

Меліса лікарська (трава) посилює діяльність органів травного тракту; має легку проносну і спазмолітичну дію.

Тисячолітник (трава) надає спазмолітичну дію на гладкі м'язи кишечника, жовчних та сечовивідних шляхів; посилює секрецію жовчі, слинних залоз та шлункового соку; попереджає утворення каменів у жовчному міхурі та нирках.

Інші товари категорії

Програма для серця
Програма для серця
12 уп - 2 000 грн.
Овочева норма
Овочева норма
150 г - 340 грн.
Солод житній
Солод житній
150 г - 100 грн.
Зелена формула
Зелена формула
150 г - 495 грн.
Імунна формула
Імунна формула
30 кап - 350 грн.
Комплекс Омега+
Комплекс Омега+
30 кап - 190 грн.

Бренди товарів магазину тутУк