Натуральний фітокомплекс для нормалізації балансу мікрофлори кишківника


Протигрибковий комплекс Герміцид

Протигрибковий комплекс Герміцид

Ємність - 30 капЦіна: 220 грн.


Нормалізує баланс мікрофлори кишечника. Сприяє профілактиці розвитку грибкових, вірусних, бактеріальних інфекцій. Регулює вміст дріжджоподібних грибів у сечостатевому тракті та кишечнику.Склад: Прозери, Екстракт шкірки чорного горіха (Black Walnut peel extract),Екстракт кори граната (Pomegranate bark extract), Імбир (корінь) (Ginger),Гвоздика (Clove), Кора По д'Арко (Pau D`Arco (Tabebuiaheptaphylla)),Екстракт кори осики (Aspen (Populus Tremula) barc extract) Екстракт листя оливи (Olive Leaf extract),Екстракт насіння грейпфрута (Grapefruit seed extract),Кориця (Cinnamon), Чебрець (трава) (Thymus sp. diversae), Тирлич жовтий (Gentiana lutea),Червона конюшина (суцвіття) • Trifolium pratense),Ромашка (суцвіття) ( Taraxaсum officinalis), Таурин (Taurine) Дорослим та дітям від 12 років по 1 капсулі 2 рази на добу до їди, запиваючи водою. Курс застосування: 30-45 днів. Повторний курс після місячної перерви. Підтверджено клінічними випробуваннями ІПАГ АМН України.

Дія основних компонентів:

Прозери, у збалансованому вигляді, містять практично всі біологічно активні речовини, необхідні для нормальної життєдіяльності організму людини, а саме: вуглеводи, що легко засвоюються; білки, що містять незамінні амінокислоти; вітаміни А, З, Е, вітаміни групи В, РР, Н, D; макро-, мікроелементи К, Са, Mg, Fe, Cu, Zn, P та ін; рослинні ферменти; фітогормони; поліфенольні речовини; рослинні волокна та ін. Також прозери посилюють дію всіх компонентів фітокомплексу (ефект синергізму). Всі рослини, що входять до складу комплексу Герміцид, мають багатосторонню терапевтичну дію і до складу комплексу вони включені завдяки наступним властивостям. Екстракт шкірки чорного горіха таніни (група фенольних сполук рослинного походження), які містяться в шкірці чорного горіха, надають згубний вплив на дріжджові гриби та іншу умовно-патогенну мікрофлору, що сприяє профілактиці дисбактеріозу та знищенню паразитів. Головна активна речовина чорного горіха юглон. Юглон настільки ж ефективний для боротьби з грибами роду Candida albicans, як аптечні протигрибкові препарати, але, на відміну від них, юглон не шкодить організму. Екстракт кори гранату містить алкалоїди пельтьєрин, ізопельтьєрин і метилізопельтьєрин, які мають сильну антибактеріальну дію. Екстракт кори граната вбиває бактерії, що викликають такі захворювання як: дизентерія, холера, сальмонельоз, виразка шлунка, виразка кишечника, коліт, дисбактеріоз, черевний тиф, гострий апендицит. Імбир містить гінгерол і шогаол, які мають яскраво виражені протизапальні та протигрибкові властивості. Доведено, що екстракт імбиру перевершує ефективність антибіотиків при лікуванні золотистого стафілококу та інших збудників інфекцій. Імбир ефективний у зниженні росту грибків Candida albicans і згубний для яєць та личинок більшості видів паразитів. Вченими було доведено, що вже через 4 години після прийому екстракту імбиру, 90% личинок глистів втрачають свою рухливість, а через 16 годин імбирний екстракт повністю їх знищує.

Гвоздика містить евгенол – надзвичайно ефективний протигрибковий засіб, який чинить сильну фунгіцидну дію на види грибків, що викликають захворювання шкіри; надає бактеріостатичну дію на дифтерійну паличку, збудника сибірки, золотистий і білий стафілокок, бацили паратифу А і Б. Завдяки наявності евгенолу гвоздика має виражений пригнічуючий вплив на личинкову стадію життєвого циклу паразитів і здатність при цьому зменшуючи процеси гниття та бродіння в кишечнику та нормалізуючи його мікрофлору.

Кора По д'Арко пригнічує патогенну флору в кишечнику, порушуючи виробництво енергії та нормальний перебіг ферментних реакцій паразитів, хвороботворних бактерій та грибів. Особливо ефективно впливає на дріжджові гриби, пригнічує збудників мікозів (дерматомікоз, гістоплазмоз). Екстракт кори осики має антигельмінтні та протимікробні властивості. Особливо ефективний при опісторхозі та лямбліозі. Екстракт проникає через шкірно-м'язовий мішок паразита, порушує структуру його органів та викликає загибель.

Екстракт листя оливи має антибактеріальні та антигрибкові властивості, оскільки містить активну речовину олеуропеїн, який зупиняє ріст і продукцію стафілококів виду Staphylococcus aureus та ентеротоксинів типу. Завдяки цьому ефекту екстракт листя оливи широко використовують для боротьби з хвороботворними вірусами, грибами (дріжджовими та пліснявими) та бактеріями.

Кориця є ефективним засобом, що переважає більшість дріжджів та грибів, у тому числі гриби роду Candida albicans диплоїдний грибок (молочниця). Містить каприлову кислоту, що ушкоджує клітини дріжджів, у результаті вони відмирають; ефективна при лікуванні кандидозу; впливає на спіралеподібну грамнегативну бактерію Helicobacter pylori (хелікобактер пілорі), яка інфікує різні області шлунка та дванадцятипалої кишки, що призводить до виразки шлунка та дванадцятипалої кишки, гастритів, дуоденітів, раку шлунка.

Чабрець (трава) – має протигрибкові та антибактеріальні властивості; має дезінфікуючу дію на шлунково-кишковий тракт; сприяє нормалізації мікрофлори кишечника, відходженню газів, покращує травлення. Застосовується при ангінах, стоматитах, тонзилітах, фарингітах, як засіб боротьби зі стрічковими глистами, волосоголовцем.

Тирлич жовтий (тирлич) (корінь) має протиглистний та протимікробний ефект.

Червона конюшина (суцвіття) має бактерицидні властивості, є сильним імуностимулятором при вірусних та мікробних інфекціях.

Ромашка (суцвіття) має бактерицидну та фунгіцидну (протигрибкову) дію. Ця дія особливо яскраво проявляється у разі грампозитивних бактерій (у тому числі до золотистого стафілококу) і Candida albicans. Таурін має потужну імуностимулюючу дію, ефективний як проти бактерій та вірусів, так і проти дріжджоподібних грибів.

Інші товари категорії

Програма для серця
Програма для серця
12 уп - 2 000 грн.
Овочева норма
Овочева норма
150 г - 340 грн.
Солод житній
Солод житній
150 г - 100 грн.
Зелена формула
Зелена формула
150 г - 495 грн.
Імунна формула
Імунна формула
30 кап - 350 грн.
Комплекс Омега+
Комплекс Омега+
30 кап - 190 грн.

Бренди товарів магазину тутУк