Натуральний висококонцентрований хлорофіл кропиви та м’яти


Хлорофіл кропиви та м’яти

Хлорофіл кропиви та м’яти

Ємність - 50 мл



Ціна: 620 грн.


Екологічний висококонцентрований чистий хлорофіл кропиви та м’яти, який є одним із найважливіших в комплексному підході до здоров’я, краси та молодості!



В листі кропиви дводомної міститься 5% чистого хлорофілу, який є діючою речовиною, інакшою ніж хлорофілін, що міститься в більшості інших хлорофілів на ринку. Системне вживання ХЛОРОФІЛУ це міцний імунітет, енергія, молодість.

Висока концентрація чистого хлорофілу
Офіційна сировина листя Кропиви Дводомної - лікарська рослина з досконало вивченою доказовою базою даних у Національній фармакопеї України та концентрацією чистого хлорофілу в листі 5%
Діюча речовина хлорофіл, а не хлорофілін, як у більшості представлених хлорофілів на ринку!
Хлорофіл природна жиророзчинна речовина з 100% біодоступністю.

Уперше з листя рослин виділили зелену речовину й назвали її хлорофілом французькі хіміки-фармацевти Ж. Пельт'є та Ж. Каванту 1817 року. Це відкриття було зроблено випадково у процесі пошуку лікарських засобів у різних рослинах.Як у палітрі зеленого 376 кольорів, так у хлорофілу цілющих властивостей!На сьогодні вже досконало доведено позитивний вплив хлорофілу на імунітет, кровотворення, метаболічні процеси, антиоксидантну та антимутагенну активність.

Зважаючи на ці властивості, висока концентрація чистого хлорофілу є важливою особливістю продуктів, які його містять. Це може бути корисно для людей, які шукають природні і ефективні засоби для підтримки свого здоров'я та покращення свого самопочуття.

Інші товари категорії

Програма для серця
Програма для серця
12 уп - 2 000 грн.
Овочева норма
Овочева норма
150 г - 340 грн.
Солод житній
Солод житній
150 г - 100 грн.
Зелена формула
Зелена формула
150 г - 495 грн.
Імунна формула
Імунна формула
30 кап - 350 грн.
Комплекс Омега+
Комплекс Омега+
30 кап - 190 грн.

Бренди товарів магазину тутУк